رسول زارع

رسول زارع

هم بنیان گذار مجموعه سی فایو

رسول زارع از سال ۸۵ در زمینه طراحی و گرافیک ui – ux بصورت حرفه ای مشغول به کار بوده، در سال ۹۰شرکت فناوری اطلاعات اسپاد را راه انداختند طی سالهای گذشته چندین استارتاپ مختلف راه اندازی نموده که معروفترین و پر مخاطبترین آنها اسکارت با بیش از ۱۰ هزار کابر، سی فایو با ۷۰ هزار کاربر و سرویس پایش اخبار نیوزویت است.

سایت ساز سی فایو هرآنچه در ساخت یک سایت نیاز است را ظرف چند ثانیه در اختیار کاربر قرار می دهد، با سی فایو کاربر می تواند برای خود یک سایت عالی ساخته به مدت ۷روز رایگان از امکانات آن استفاده کند و درصورت تمایل، اقدام به فعالسازی آن نماید. سی فایو با بیش از ۷۰ هزار وب سایت ساخته شده، جزو پرفروش ترین سایت ساز ها در ایران می باشد. یکی از تخصص های رسول زارع طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی است وی در حال حاضر مشاور فنی وب سایت های صنایع شیر ایران پگاه است،

موضوع سخنرانی ایشان مربوط به طراحی کمپین های تبلیغاتی کلیکی بود. هدف از اجرای کمپین تبلیغاتی فروش محصول یا خدمات و ایجاد یک چرخه ی درآمدی سودآور با نرخ بازگشت سرمایه مثبت است در این سخنرانی از مراحل طراحی یک کمپین تبلیغاتی سودآور مدل های متنوع تبلیغات کلیکی و ابزارها و سنجه های مهم تبلیغاتی صحبت به عمل آمد بنحویکه هر فردی بتواند با مبالغ بین ۵ تا ۱۰ میلیون تومان و استفاده از ظرفیت پلتفرم های تبلیغاتی چرخه ی سودآوری برای کسب و کار خود ایجاد نماید.

اسلاید این ارائه را در slideshare ببینید .

برخی از سوابق رسول زارع سخنران همایش دیجیتال مارکتینگ مشهد :

  • بیش از ۱۲ سال فعالیت تخصصی در طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری UI – UX
  • متخصص دیجیتال مارکتینگ و طراحی کمپین های تبلیغاتی آنلاین
  • مدیر پروژه اسکارت با بیش از ۱۰ هزار کاربر
  • راه اندازی بیش از ۵ استارتاپ (هتلینو، سی فایو، میلیوو، اسکارت، نیوزویت)
  • موسس سایت ساز سی فایو (تاکنون بیش از ۷۰ هزار وب سایت با این سایت ساز ساخته شده)
  • موسس سرویس پایش اخبار نیوزویت (سرویس ذخیره سازی و رصد اخبار و روزنامه های کشور با استفاده از تکنولوژی های داده های حجیم)
  • مشاور فنی شرکت صنایع شیر ایران هلدینگ پگاه با ۲۷ مجموعه و کارخانه در سراسر ایران